Naglowek - Limeno
Grunwaldzka 35 (parter), 10-125 Olsztyn

Kontakt

Kontakt

Adres:

Grunwaldzka 35 (parter)
10-125 Olsztyn

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 530 890 690

Email : biuro@limeno.pl

Czynne:

PON-PIĄ 09:00 – 17:00

Kamil Kobusiński

Kamil-Limeno

tel.: +48530890690 
e-mail: kamil@limeno.pl

Współwłaściciel Limeno – Salon Rynku Pierwotnego
Specjalizacja rynek pierwotny. 

Mariusz Pugowski

Mariusz-Limeno

tel.: 504 272 787
e-mail: mariusz@limeno.pl

W życiu wyznaje zasadę: „Musisz postanowić, że nie zrezygnujesz, dopóki nie osiągniesz celu”.

Z wykształcenia magister zarządzania i wyceny nieruchomościami. Od 10 lat odnosił sukcesy, jako ekspert ds. nieruchomości w jednej z ogólnopolskich korporacji. W trakcie tego okresu uzyskał tytuł licencjonowanego pośrednika (nr. licencji 18765).  Współwłaściciel Limeno – Salon Rynku Pierwotnego

Cechuje go pozytywne nastawienie, wytrwałość i ogromna wiedza z zakresu  nieruchomości, prawa i podatków. Czyli wszystkiego co do tyczy nieruchomości.

Obecnie poza sprzedażą na rynku wtórnym obsługuje również sprzedaż całych osiedli mieszkaniowych od momentu wbicia  łopaty przez ekipę budowlaną, aż do przekazania kluczy nowym właścicielom

Jak nikt inny wie co i gdzie się buduje, a co najważniejsze gdzie będą kolejne inwestycje mieszkaniowe.

Dzięki swojej pracowitości i umiejętnościom przeprowadził ponad 450 transakcji i sprzedał nieruchomości na kwotę ponad 110 mln zł.

Ewelina Roman – Milczarek

Ewelina-Limeno

tel.: 663 055 465
e-mail: ewelina@limeno.pl

W pracy Ewelina kieruje się zasadą: Twoje zadowolenie jest moim sukcesem – gramy do jednej bramki.

Z wykształcenia Ewelina jest magistrem zarządzania zasobami ludzkimi.

W pracy najważniejsze jest dla niej profesjonalne przygotowanie, uczciwość, rzetelność i doskonała współpraca z innymi współpracownikami i klientami.

Zawsze stara się zaproponować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony transakcji, a praca z Klientem to dla Eweliny sama przyjemność.

Asertywność i komunikatywność oraz umiejętność łatwego nawiązywania relacji zdecydowanie są Jej mocnymi stronami.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość Ewelina podejmę wszelkie działania by to zrobić. Możesz liczyć na pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i zabezpieczenie Twoich interesów.

Jeśli chcesz powierzyć Ewelinie poszukiwanie nieruchomości, na pewno dołoży wszelkich starań żeby sprostać Twoim wymaganiom, dokładnie sprawdzi rynek i znajdzie to czego szukasz.

Prywatnie miłośniczka muzyki, uwielbia metal symfoniczny, arie i operetki. Śpiewem zaraża wszystkich w biurze Limeno i śpiewająco realizuje transakcje sprzedaży.

Agnieszka Golik

Goliczek-Limeno

tel.: 733 071 121
e-mail: agnieszka@limeno.pl

W swojej pracy kieruję się zasadą: „Dobre stosunki to płaszczyzna, na której zbudujecie wzajemne korzystne relacje handlowe”.

Jestem absolwentką studiów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – Wycena Nieruchomości.

W naszej firmie specjalizuję się w sprzedaży mieszkań, domów, a także działek. Pomagam klientom rozwiązywać problemy związane z zadłużeniem nieruchomości.

Znajdziesz mnie w Centralnym rejestrze Pośredników w Obrocie Nieruchomościami pod numerem licencji: 24703

Alicja Pugowska

Alicja-Limeno

tel.: 508 358 603
e-mail: alicja@limeno.pl

W swojej pracy wyznaje zasadę, że “Twórcze myślenie to przełamywanie utartych schematów, by spojrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia”.

Z wykształcenia mediator rodzinny.

Swoją ścieżkę kariery rozpoczęła, jako doradca ds. nieruchomości.

Dzięki otwartości i pracowitości szybko odniosła pierwsze sukcesy.

Potrafi wzbudzić u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie Mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w danym wnętrzu, co zwiększy szansę na sprzedaż.

Dzięki swojej kreatywności i umiejętnościom dostrzeże potencjał i zalety każdej nieruchomości.

Łukasz Majkowski

Łukasz Majkowski

tel.: 536 055 081
e-mail: lukasz@limeno.pl

W swojej pracy kieruje się zasadą: „Pasja i entuzjazm umożliwiają sięganie wyżej i dalej”.

Z wykształcenia absolwent kierunków: zarządzania inwestycjami i nieruchomościami oraz ekonomii rynków finansowych i rachunkowości na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim.

Swoją przygodę z rynkiem nieruchomości zaczął w styczniu 2011 roku, która trwa do tej pory. W jej trakcie uzyskał tytuł licencjonowanego pośrednika (nr licencji 19997). Dzięki swojej sumienności i skrupulatności doprowadził do ponad 300 transakcji na łączną kwotę ponad 55 mln zł.

Praca jest jego pasją. Z zamiłowaniem i oddaniem pośredniczy w transakcjach z rynku pierwotnego, który stał się jego specjalizacją. Za jego pośrednictwem, Klienci znajdują swoje wymarzone mieszkania oraz domy. Dzięki niemu Klienci świadomie inwestują swoje środki w nieruchomości poznając ich potencjał. Stale podnosi swoje kwalifikacje by na bieżąco sprostać oczekiwaniom rynku oraz Klientów.

Paulina Borkowska

Paulina Borkowska

Paulina swoją drogę zawodową rozpoczęła od pracy w biurze nieruchomości w Gdańsku. Tam zajmowała się organizacją pracy innych pośredników, obiegiem dokumentów i pozyskiwaniem ofert.

Po pewnym czasie doszła jednak do wniosku, że pora wrócić do rodzinnego miasta i postawić na swój rozwój jako agent nieruchomości.

Jak sama mówi, prace w Limeno, podjęła z powodu energii jaka tu towarzyszy. Paulina wie, że nie jest to zwykła praca, lecz taka która wymaga ciągłego zaangażowania i dawania z siebie 100%.
Paulina jest zawsze otwarta na pomysły innych ludzi i żadnego nie skreśla (ewentualnie ulepsza).
Jej mocnymi stronami są: szybka analiza za i przeciw, otwartość na innowacje, umiejętność słuchania innych i wyciąganie odpowiednich wniosków.
Prywatnie wolny czas poświęca pogłębianiu tematyki związanej z rynkiem nieruchomości i finansami przedsiębiorstw.
Natomiast prawdziwy relaks dają Jej spacery ze swoim pupilem.
W życiu kieruje się zasadą: traktuj ludzi tak, jakbyś sam chciał być traktowany.