Naglowek - Limeno
Grunwaldzka 35 (parter), 10-125 Olsztyn
LIME-MS-674
Mieszkanie Sprzedaż
pomorskie, Gdynia m., Gdynia, Pogórze, Różewicza
Informacje ogólne
Cena
658 580 PLN

Status
Aktualna

Powierzchnia
77.48

Liczba pokoi
3

Rok budowy
2023

Typ budynku
blok

Opis

Osiedle Nowe Pogórze to kompleks dwóch budynków. W miejscu inwestycji zaplanowano 2 bryły mieszkalne o niskiej zabudowie mieszkaniowej (łącznie 41 mieszkań) wraz z halą podziemną, parkingiem naziemnym oraz dużymi komórkami lokatorskimi powierzchni nawet kilkunastu m2. W sprzedaży znajdują się mieszkania 1, 2, 3 pokojowe o powierzchni od 30m2 do 78m2.

Nowe Pogórze to nowoczesne i funkcjonalne o mieszkania. Naszą inwestycję dedykujemy w pierwszej kolejności rodzinom, ale również singlom. Osoby starsze również znajdą tutaj cisze i wygodę. Bryły budynku, są proste i funkcjonalne. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje się z elewacjami domów jednorodzinnych.

Wiele miesięcy zajęło nam zaprojektowanie mieszkań tak aby sprostać wymaganiom jakie stawiane są podczas wyboru nowego M. Czy jesteś samotną osobą, czy tworzysz młodą rodzinę a może jesteś w sile wieku? Docenisz różnorodność naszej oferty. Przemyślane rozkłady, plac zabaw, duża ilość miejsc parkingowych to cechy które docenią  przyszli mieszkańcy osiedla Nowe Pogórze.

Przestrzeń miedzy budynkami zaaranżowana została w przemyślany sposób - z elementami małej architektury, zielenią oraz miejscami zabawy dla najmłodszych. Teren osiedla będzie ogrodzony i w pełni monitorowany a wjazd ograniczy szlaban co daje poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.


Czy jesteś aktywny fizycznie, czy lubisz majsterkować a może masz dzieci? oferowane komórki lokatorskie spełnia wszystkie twoje wymogi ze względu na powierzchnię, która może wynieść nawet 20m2

Zmotoryzowani mieszkańcy Osiedla Nowe Pogórze oferujemy miejsca parkingowe w hali garażowej bądź naziemne zlokalizowane obok budynku


Lokalizacja osiedla?

Ulica Tadeusza Różewicza gdzie zlokalizowana jest nasza inwestycja umożliwia szybki dojazd do centrum Gdyni jak również do  nadmorskich miejscowości.

Wszelkie informacje chętnie udzielimy telefonicznie, mailowo  oraz na terenie inwestycji w naszym biurze sprzedaży po wcześniejszym umówieniu się.

Parametry
Nieruchomość
Piętro
2p

Standard
4

Ilość pięter w budynku
2

Rodzaj mieszkania
Jednopoziomowe

Stan lokalu
deweloperski

Okna
PCV

Instalacje
nowe

Powierzchnia użytkowa
77,4800

Winda
tak

Drzwi antywłamaniowe
True

Usytuowanie
dwustronne

Pomieszczenia
Ilość pokoi
3

Wysokość pomieszczeń
0

Galeria
Skontaktuj się
Limeno s.c. | tel: | 10-125 Olsztyn, Grunwaldzka 35 (parter)

Opiekun oferty: Kamil Kobusiński
telefon
530890690

e-mail
kamil@limeno.pl
 
Godziny kontaktu:
Pn-Pt: 8.00 - 20.00

So-N: 8.00 - 20.00